Co je Website Builder – tvůrce webových stránek?


Rozsah služeb ionos.cz zahrnuje domény, hosting, kancelářské aplikace, antivirový software a specializované služby tvorby webových stránek. Patří mezi ně WordPress SSD hosting nebo webhosting založený na rychlých SSD pro náročné vývojáře ve WordPress CMS. Nabídka také obsahuje Website Builder, který vám umožní rychle a snadno vytvářet webové stránky.

Tvůrce webových stránek je založen na připraveném CMS systému, aplikaci, ve které uživatel staví svůj webový prvek po prvku pomocí widgetů (obsahových modulů).

Při prvním spuštění nástroje Website Builder se rozhodnete o vzhledu webu. Průvodce vybere samotnou ukázkovou grafiku a poslední věc, kterou musíte udělat, je přidat obsah: texty, obrázky, kontaktní údaje a název stránky.

Website Builder vám umožní rychle vytvořit informační webové stránky, stejně jako spustit online blog a internetový obchod současně. Integrace s online platbami velmi usnadní nakupování na webových stránkách.

Na rozdíl od systému CMS WordPress je Website Builder založen na ještě jednodušším mechanismu. Tento tvůrce dává neomezené možnosti vytváření webových stránek, ale jeho provoz je založen na mírně menším počtu prvků tohoto webu. To usnadňuje uživateli kontrolu toho, co dělá, a je obtížné zkazit stránku – například zkazit její průhlednost a snadné použití.

Website Builder je založen na RWD mechanismu stránek a šablonách, tedy responzivních šablonách. Toto řešení zajišťuje, že vaše webové stránky budou vždy vypadat dobře na jakémkoli zařízení.

Připravené webové stránky si můžete objednat pro ionos.cz

Chcete, abychom pro vás vytvořili webové stránky? Kontaktujte nás!

Objednejte si webové stránky nyní. Získáte perfektní stránky založené na našem průvodci. Díky němu uděláte na návštěvníky skvělý první dojem. Vaše stránka bude vypadat přesně tak, jak byste chtěli, na jakémkoli zařízení.

Můžete si vybrat jednu z připravených grafických šablon, vizuálně vhodných pro různé typy aktivit. Chcete něco změnit? Není to problém, každá šablona může být volně editována a máte kontrolu nad všemi, dokonce i nad nejmenším prvkem! Vytvořte stránku přesně tak, jak chcete.

Snadné vytváření webových stránek - použijte průvodce tvorbou webových stránek

Vytvořte si svou webovou stránku jednoduchým způsobem, pomocí metody „přetáhni a upusť“.


  • Byl tento článek užitečný?
  • TAK   Ne
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrace služby
Zákaznický panel
Domény
Hosting
Automatický instalátor CMS
Databáze
FTP
E-mail
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnost
Znalostní báze
WordPress
nebo