Jak přizpůsobit vzhled Mailu IONOS Vašim preferencím?


Mail IONOS Vám umožní vzhled personalizovat a přizpůsobit jej tak Vašim potřebám. Díky další konfiguraci můžete měnit barvy a rozvržení obrazovky, na které se zobrazuje doručená pošta a další prvky e-mailu.

Díky možnosti změnit zobrazení můžete snadno najít nejdůležitější funkce aplikace nebo dokonce přizpůsobit její vzhled e-mailové aplikaci, kterou jste používali dříve.

Změny rozvržení stránky lze provádět na jednotlivých záložkách, např. “E-mail”, “Kalendář”. Kromě toho můžete zapnout také funkci “Vysoký kontrast”, která usnadňuje používání aplikace zrakově postiženým.

  • Změna barevné variaynt – Mail IONOS nabízí možnost výběru jedné z několika připravených barevných variant, např. standardní černá, jantarová, ametystová, rubelitová, safírová, onyxová a smaragdová. Po určení vhodné barevné varianty se odhlaste a znovu přihlaste do Mailu IONOS.
  • Změna rozvržení stránky – Po přihlášení k Mailu IONOS přejděte na vybranou záložku (např. “E-mail”), a poté v pravém horním rohu obrazovky najděte tlačítko “Vzhled”. V závislosti na vybrané záložce (např. “E-mail”, “Kalendář”, “Úkoly”) budou k dispozici různá rozvržení stránek, která budou shromažďovaný obsah prezentovat jedinečným způsobem.

Záložka E-mail – různé varianty zobrazení

Změna vzhledu v záložce E-mail umožňuje změnit způsob zobrazení seznamu e-mailů i jejich obsahu. Je třeba si uvědomit, že se e-maily otevírají vždy ve stejném okně prohlížeče. Pokud vytváříte více e-mailů najednou, bude každý z nich k dispozici na navigační liště samostatně.

  • Vertikální/kompaktní pohled
  • Horizontální pohled
  • Zobrazení seznamu

Konverzace

Pokud přijímáte e-maily a odpovídáte na ně, můžete zobrazit doručenou poštu v režimu konverzace. Tento režim zobrazení seskupuje všechny zprávy související s daným tématem. Díky režimu konverzace jsou e-maily shromažďovány a zobrazovány jako jedno vlákno – máte neustálý náhled na to, co jste napsali a co jste obdrželi od vybraného adresáta. Ke standardnímu vzhledu Vaší pošty se můžete vždy vrátit a každou zprávu si přečíst samostatně.

  1. Klikněte na Seřadit podle a vyberte režim řazení (např. podle data) a vyberte možnost Konverzace.
  2. Když se zobrazí zobrazení konverzace, kliknutím na konverzaci ji zobrazíte.
  3. Chcete-li Konverzaci vypnout, opakujte konfiguraci kliknutím na možnost Seřadit podle a výběr Konverzace zrušte.

E-mail bez omezení přílohy

2 miliony uživatelů se nemohou mýlit. Vyberte si spolehlivý e-mail s kalendářem, organizací úkolů a bez spamu.


  • Byl tento článek užitečný?
  • TAK   Ne
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrace služby
Zákaznický panel
Domény
Hosting
Automatický instalátor CMS
Databáze
FTP
E-mail
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnost
Znalostní báze
WordPress
nebo