Co je to Mail IONOS (tzv. webmail)?


Mail IONOS je software pro zpracování a správu e-mailových schránek prostřednictvím webového prohlížeče, který také integruje další řešení, včetně správy e-mailových zpráv, kalendáře a adresáře. Přihlašování ke službě mail IONOS je možné pouze skrze e-mailovou adresou účtu/schránku vytvořenou na serveru IONOS. Pro přihlášení ke službě mail IONOS zadejte e-mailovou adresu e-mailového účtu a pro něj nastavené heslo.

Mail IONOS je moderní online e-mailový klient, tj. mail v prohlížeči. Díky pohotovosti a přístupu prostřednictvím webového prohlížeče je e-mailová služba IIONOS univerzální nástroj pro správu e-mailové schránky z jakéhokoli zařízení a místa na světě, bez ohledu na operační systém a velikost obrazovky. Díky zachování všech systémových funkcí je mail velmi konkurenceschopný ve srovnání s typickými specializovanými aplikacemi, např. pro mobilní telefony, tablety nebo PC.

Pokud chcete použít rozšířené možnosti e-mailu, využijte nabídku Microsoft Exchange Lite nebo Online nebo Office 365, který je k dispozici ve výhodných balíčcích.
Pojem Mail IONOS se používá k označení e-mailové služby IIONOS, v rámci které můžete využívat svou e-mailovou schránku, aniž byste museli konfigurovat další e-mailové aplikace/klienty.

Jaké jsou výhody e-mailu?

E-mail je moderní a běžný způsob komunikace v 21. století. Není možné si představit moderní společnost, která by mohla růst bez využívání e-mailů. Nejdůležitější výhody e-mailu v IONOS jsou:

  • rychlost – zpráva se dostane kamkoli na Zemi během několika sekund (účinně),
  • nízké náklady na používání – porovnání nákladů na zaslání dopisu tradiční poštou, faxem a e-mailem rozhodně hraje ve prospěch poslední možnosti. Úroveň poplatků je dokonce několik desítek-krát nižší než u tradičních forem komunikace,
  • přílohy – k dopisu můžete připojit libovolný soubor (např. dokument ve Wordu, list Excelu, obrázek nebo zvuk),dostupnost – technologický pokrok znamená, že svůj e-mail můžete používat na mnoha místech, např. doma, v práci, ve škole, na dovolené. Pomocí mailu IONOS můžete doručenou poštu kdykoli zkontrolovat, a to z jakéhokoli počítače připojeného k internetu.
  • přívětivost – software pro správu e-mailu je snadno použitelná a veřejně dostupná aplikace.

O bezplatném e-mailu bylo již téměř vše napsáno. O profesionálním e-mailu pro podnikání – relativně málo a rozdíly jsou zásadní. Díky používání mailu v IONOS získáte především:neomezená velikost zprávy (můžete poslat objemnou přílohu – takovou, která se vejde do kapacity celé Vaší e-mailové schránky), moderní protokol IMAP, díky kterému zajistíte synchronizaci příchozích e-mailů na mnoha počítačích současně (v práci, doma, v telefonu), žádné rušivé reklamy (Vaše e-maily jsou “čisté” a neobsahují žádnou reklamu, např. k obsahu zprávy není připojeno žádné zápatí, což je typické pro e-maily odesílané pomocí bezplatných e-mailových účtů).

Jste spolehliví pro partnery a působíte profesionálním dojmem pro podnikání, pokročilé funkce proti spamu – sdílené filtrační nástroje chrání Vaše e-maily před tisíci nechtěnými zprávami, které již nebudou doručovány do Vaší e-mailové schránky, profesionální program pro správu e-mailových schránek – software pro správu a provoz e-mailových schránek prostřednictvím webového prohlížeče, který integruje také další řešení, mj. podporu e-mailů, kalendáře a adresáře. Naše nová aplikace pro správu mailu se rovná světovým lídrům v oblasti e-mailů a zároveň určuje nejnovější trendy. zaručenou dostupnost – Vaše e-mailová schránka funguje efektivně a je k dispozici po celý rok.

E-mail bez omezení přílohy

2 miliony uživatelů se nemohou mýlit. Vyberte si spolehlivý e-mail s kalendářem, organizací úkolů a bez spamu.


  • Byl tento článek užitečný?
  • TAK   Ne
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrace služby
Zákaznický panel
Domény
Hosting
Automatický instalátor CMS
Databáze
FTP
E-mail
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnost
Znalostní báze
WordPress
nebo