Jak spustit automatickou odpověď v e-mailové Poště IONOS?


Automatická odpověď (tzv. „Autoresponder“) vám umožňuje spustit automatickou odpověď na e-mail zaslaný do vaší e-mailové schránky v IONOS. To je obzvláště užitečné tehdy, kdy nemůžete okamžitě rychle odpovědět(např. když jste na dovolené).

 1. Po přihlášení k e-mailové Poště IONOS přejděte v rozbalovací nabídce na možnosti účtu a vyberte Nastavení.
 2. Na levé straně obrazovky vyberte Možnosti účtu.
 3. Na zobrazené obrazovce můžete změnit nastavení automatické odpovědi pro e-mailovou schránku, do které jste přihlášeni.
 4. Na zobrazené obrazovce budete moci změnit nastavení automatické odpovědi. Zapněte funkci “Automatická odpověď” zaškrtnutím možnosti „zapnout Automatickou odpověď“. Definujte počáteční a konečné datum pro automatickou činnost. Poté zadejte obsah automatické odpovědi a klikněte na „Uložit“.
  DŮLEŽITÉ! Můžete zadat pouze počáteční datum. V tomto případě začne automatická funkce pracovat shodně s datumem a automatické odpovědi budou posílány, dokud nebude vypnuta.
DŮLEŽITÉ! Můžete také zadat pouze datum ukončení. V tomto případě bude funkce automatická odpověď zapnuta „od nynějška“ do daného data.
DŮLEŽITÉ! Můžete také zvolit, že datum nezadáte. V takovém případě bude funkce automatická odpověď fungovat bez přerušení, pokud je vybrána možnost „Spustit automatickou odpověď“.
 • Po poskytnutí všech nezbytných informací klikněte na „Uložit“. Zadaná nastavení by měla být okamžitě aktualizována.
 • Funkce automatické odpovědi (Mimo kancelář) bude aktivní okamžitě (pokud jste pro její aktivaci nezvolili jiné datum). Každý uživatel, který vám pošle e-mail, obdrží obsah zde definované automatické odpovědi.

  E-mail bez omezení přílohy

  2 miliony uživatelů se nemohou mýlit. Vyberte si spolehlivý e-mail s kalendářem, organizací úkolů a bez spamu.