K čemu slouží sekce Uživatelé na Zákaznickém panelu?

Sekce Uživatelé zákaznického panelu je zodpovědná za správu schopností uživatelů panelu. Jejich role je omezena na přístup k panelu nebo na správu licence, která jim byla přidělena, např. na přístup k panelu Office 365.

Přidání nového uživatele na řídicí panel zákazníka umožňuje provádět dvě činnosti, udělovat jim práva správce účtu nebo jeho uživatele a umožnit jim spravovat a konfigurovat služby. Druhým je udělení přístupu k zakoupeným licenčním službám, jako jsou uživatelské licence Office 365. Obě role můžete kombinovat zaškrtnutím příslušných políček v nastavení účtu.

Po vytvoření nového uživatele se může přihlásit k panelu. V závislosti na přiřazené roli najde informace o přiřazené licenci nebo přístupu k jednotlivým službám. Úkol uživatele mu však neumožňuje přiřadit mu možnost spravovat pouze vybrané služby. Všimněte si však, že v části Účet > Protokol událostí najdete historii všech změn nastavení, které jednotliví uživatelé provedli.

Každý uživatel zákaznického panelu může kdykoli změnit dostupné heslo, přihlásit se ke svému účtu nebo upravit nastavení. Pokud z nějakého důvodu chcete omezit jeho provoz, můžete jednoduše deaktivovat účet nebo jej zcela smazat.

Hosting vytvořen pro WordPress

Máte webovou stránku na WordPressu? My také milujeme tento systém pro webové stránky. Proto jsme vytvořili hosting speciálně pro jeho uživatele.


  • Byl tento článek užitečný?
  • TAK   Ne
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrace služby
Zákaznický panel
Domény
Hosting
Automatický instalátor CMS
Databáze
FTP
E-mail
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnost
Znalostní báze
WordPress
nebo