K čemu slouží sekce Účet na zákaznickém panelu?

Sekce Účet zákaznického panelu ionos.cz je zodpovědná za správu vašeho účtu, zejména objednávek, faktur, předplatných a plateb. Zde můžete kontrolovat aktivitu, platit a kontrolovat historii svého účtu, např. Platby.

Sekce Účet na zákaznickém panelu ionos.cz je rozdělena do několika podsekcí:

  • Objednávky a faktury: Sekce umožňuje zobrazit všechny probíhající objednávky, tj. Nevyřízené, umožňuje zobrazit všechny faktury vystavené na účtu a zobrazit historii objednávek (zaplacených i nezaplacených). Po dokončení registrace služby, ale bez zaplacení, se můžete vrátit do sekce Objednávky a faktury, dokončit transakci a stáhnout fakturu.

  • Subskripce: v této sekci najdete všechny produkty, které byly a jsou aktivní ve vašem zákaznickém účtu. Kliknutím na vybrané předplatné zkontrolujte jeho registraci a datum vypršení platnosti. U aktivních služeb můžete zkontrolovat datum platby a rychle vygenerovat nebo zablokovat obnovení služby, pokud například chcete, aby vypršela na konci aktuálního období předplatného.
  • Platební metody: Při platbě za služby si můžete vybrat mezi jinými platbami kartou. Pokud se rozhodnete zaplatit za službu, kterou si vyberete, zobrazí se informace o uložené platební metodě. Platební metodu můžete také přidat ručně:

  • Profil účtu: V části Profil účtu najdete základní informace o držitelích účtu, ID účtu a adrese uvedené při registraci účtu a případně použité k odesílání papírové korespondence.
  • Protokol událostí: Tato část je zodpovědná za aktivitu jednotlivých uživatelů účtu a zaznamenává všechny změny, které byly provedeny. To zahrnuje konfiguraci jednotlivých služeb, stejně jako platby a objednávky.

Hosting vytvořen pro WordPress

Máte webovou stránku na WordPressu? My také milujeme tento systém pro webové stránky. Proto jsme vytvořili hosting speciálně pro jeho uživatele.


  • Byl tento článek užitečný?
  • TAK   Ne
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrace služby
Zákaznický panel
Domény
Hosting
Automatický instalátor CMS
Databáze
FTP
E-mail
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnost
Znalostní báze
WordPress
nebo