Rychlá tvorba webové stránky pomocí průvodce tvořením webu

Každé podnikání potřebuje webovou stranu. Na rozdíl od profilů na sociálních sítích – je 100% Vaše a Vy máte skutečný vliv na její obsah. Spuštění internetové vizitky není tak obtížné, jak si myslíte. Stále více uživatelů používá správné nástroje, které navíc usnadňují a umožňují vytvořit stránku i během jednoho večera. Stojíte právě před výběrem takového softwaru? Seznamte se s níže uvedenými možnostmi průvodce tvořením webových stránek.

OBSAH

Komu je určen je průvodce tvořením webových stránek?

Průvodce tvořením Webu lze použít k vytvoření tzv. one page (jedna stránka se základními informacemi a kontaktními údaji), ale také rozsáhlejších webů a jednoduchých e-shopů. Tento typ aplikace je určen pro lidi, kteří nemají zkušenosti s vytvářením stránek a kteří si ji chtějí vytvořit sami na základě dostupných šablon (velmi často jsou přizpůsobeny konkrétnímu typu podnikání).

Přednosti průvodce tvořením webových stránek

Šablony

V závislosti na balíčku může mít průvodce mnoho šablon stránek přizpůsobených různým odvětvím a kategoriím – od pekárny přes finance až po zákon. Hotové šablony nabízí uživatelům průvodce obecnou strukturu stránky a tipy, které potřebují k vytvoření stránky, která bude odrážet potřeby jejich klientů, např. přidáním kontaktního formuláře nebo mapy s dojezdem. Velkou výhodou průvodce je svoboda přepínání šablon a automatická adaptace již existujících komponent, což obvykle u populárních motivů ve WordPress není možné.

Úpravy stránky pomocí funkce Drag & Drop

Pokud je toto Vaše první webová stránka, určitě oceníte editor typu Drag & Drop, který Vám umožňuje umístit prvky (widgety – fotogalerie, bloky textu, mapy, tlačítka atd.) přesně tam, kam chcete, aniž byste museli znát základy kódování.

Prodáváte jeden produkt/službu? Průvodce tvorbou Webu je zde pro Vás!

V průvodci vytvoříte nejen profesionální web. Pokud chcete, můžete rovněž spustit jednoduchý internetový obchod. Všechny obchody vytvořené v průvodci jsou plně responsivní, takže jsou čitelné a estetické bez ohledu na velikost obrazovky používanou zákazníky. To je důležité v době zvyšujícího se internetového provozu prostřednictvím mobilních zařízení. Získáte navíc flexibilitu při prodeji každého typu produktu – fyzického, digitálního nebo služeb.

Snadná publikace

Publikace stránek na internetu je důležitým okamžikem. Nemusíte se toho však obávat. Díky průvodci to můžete udělat jedním kliknutím. Čím dříve stránku opublikujete, tím lépe. Pokud to bude nutné, můžete vždy zrušit publikování nebo rychle provést opravy a stránku znovu publikovat.

Jak zajistit bezpečnost Vašeho webu?

Pokud jste již pomocí průvodce vytvořili stránku, která pracuje pro Váš zisk, nemůžete zapomenout o dalším kroku – ochránit ji před viry, infekcemi a jinými hrozbami. Na IONOS každý zákazník pomocí panelu aktivuje  Ochranu Webu – komplexní nástroj pro zabezpečení libovolného webu. Rozsah ochrany je velmi široký – od cyklického skenování souborů na FTP po ochranu před útoky DDOS. Základní verze balíčku je k dispozici navždy zdarma.

 

 

  • Byl tento článek užitečný?
  • TAK   Ne
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrace služby
Zákaznický panel
Domény
Hosting
Automatický instalátor CMS
Databáze
FTP
E-mail
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnost
Znalostní báze
WordPress
nebo