Jak potvrdit objednávku SSL certifikátu v IONOS?


Po objednání a zaplacení objednávky SSL certifikátu musíte SSL certifikát aktivovat v Klientském panelu IONOS (během tohoto procesu vyberete doménu, která bude zabezpečena zakoupeným SSL certifikátem). Teprve po potvrzení objednávky SSL certifikátu bude příslušný SSL certifikát vydán a budete jej moci nainstalovat / spustit na serveru (hostingu) v IONOS.

Pokyn ukazuje kroky ke spuštění SSL.

IONOS Jak potvrdit objednávku SSL certifikátu v IONOS?

 1. Po zaplacení objednávky pokračujte v aktivaci zaplaceného SSL certifikátu. Během tohoto procesu vyberete doménu, která bude zabezpečena zakoupeným SSL certifikátem.
 2. Aktivujte nový certifikát SSL.
 3. Zadejte adresu certifikované domény, vyberte typ šifrování. Soubor CSR můžete použít k registraci nebo jej vygenerovat automaticky (doporučené nastavení). Zadejte adresu internetové domény bez „www“.
 4. V dalším kroku vyberte e-mailovou adresu správce, na kterou obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení objednávky. Vyberte jednu z dostupných adres. Pokud ve vašem účtu není vytvořena žádná z adres, spusťte svůj e-mail hned.
 5. Po aktivaci SSL certifikátu bude zaslán e-mail s odkazem potvrzujícím objednávku SSL certifikátu. E-mail bude zaslán na e-mailovou adresu uvedenou při objednávce certifikátu (e-mailová adresa v doméně, pro kterou je SSL certifikát vydán).V Klientském panelu IONOS v sekci menu: Certifikáty SSL můžete zkontrolovat e-mailovou adresu uvedenou pro potvrzení objednávky. Pokud nastavíte označenou e-mailovou schránku po objednání SSL certifikátu, můžete zde také obnovit odeslání ověřovací zprávy.
  DŮLEŽITÉ! Informace o e-mailové adrese pro ověření objednávky je viditelná v Klientském panelu IONOS pouze pro SSL certifikáty: IONOSSSL a Wildcard (včetně DV, OV a EV certifikátů). V případě certifikátů typu RapidSSL jsou informace o vybrané e-mailové adrese pro ověření objednávky viditelné pouze ve fázi zadávání objednávky.
 6. Po obdržení tohoto e-mailu klikněte na odkaz, který je v něm uvedený.
 7. Po kliknutí na odkaz potvrzující objednávku SSL certifikátu budete přesměrováni na web, kde budete moci potvrdit svou e-mailovou adresu. Pro tuto operaci klikněte na tlačítko: Verify..
 8. Po kliknutí na tlačítko: Ověřit, se na obrazovce objeví potvrzení operace.
 9. Po dokončení operace počkejte na vydání SSL certifikátu pro Vaši doménu. Pomocí Klientského panelu IONOS budete moci stáhnout a / nebo nainstalovat SSL certifikát u hostingu (serveru).

Zabezpečte webovou stránku pomocí SSL certifikátu

Chraňte data formulářů a transakcí zeleným zámkem vedle adresy.


 • Byl tento článek užitečný?
 • TAK   Ne
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrace služby
Zákaznický panel
Domény
Hosting
Automatický instalátor CMS
Databáze
FTP
E-mail
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnost
Znalostní báze
WordPress
nebo