Jak nainstalovat SSL certifikát na hosting v IONOS?


Po objednání a uhrazení objednávky certifikátu SSL musíte v Zákaznickém panelu IONOS certifikát SSL aktivovat(během tohoto procesu vyberete doménu, která bude zajištěna zakoupeným SSL certifikátem).

Až po potvrzení objednávky SSL certifikátu bude vydán správný SSL certifikát a budete jej moci nainstalovat / spustit na serveru. Potvrzení objednávky certifikátu SSL spočívá v přijetí e-mailu a kliknutí na odkaz v tomto přijatém e-mailu. Po potvrzení objednávky budete moci začít instalovat SSL certifikát na vybraný server (hosting) v IONOS.

Pokyn ukazuje kroky ke spuštění SSL.

Jak nainstalovat SSL certifikát na server (hosting) v IONOS?

  1. Po přihlášení do Zákaznického panelu IONOS vyberte sekci WWW Služby.
  2. Klepněte na název vybrané služby, do které chcete nainstalovat SSL certifikát (může to být hostitel, uložit atd.).
  3. Na obrazovce se zobrazí podrobné informace o vybrané službě. Vyhledejte sekci WWW server a v levém dolním rohu klikněte na Nastavení > SSL certifikáty.
  4. Na obrazovce se zobrazí SSL certifikáty, které jsou k dispozici pro instalaci na vybraný server. Chcete-li zahájit instalaci, klikněte na Nainstalovat vedle vybraného SSL certifikátu. Jsou-li na serveru nainstalovány další SSL certifikáty, budou uvedeny na obrazovce.
  5. Na obrazovce se objeví okno, ve kterém musíte potvrdit, že chcete vybraný SSL certifikát nainstalovat. Klepnutím na OK provedete instalaci SSL certifikátu.
  6. Po kliknutí na OK bude SSL certifikát nainstalován na vybraný server. Budete přesměrováni na obrazovku se seznamem všech dostupných certifikátů na serveru. Nainstalované SSL certifikáty jsou označeny zeleně.
  7. Po instalaci prvního SSL certifikátu můžete nainstalovat další SSL certifikát na stejný server (hosting) pro jinou doménu. Chcete-li přejít k instalaci dalšího SSL certifikátu, klikněte na tlačítko “Instalovat” a znovu použijte výše uvedené pokyny (všechny aktuálně nainstalované SSL certifikáty nebudou na serveru přepsány).

Zabezpečte webovou stránku pomocí SSL certifikátu

Chraňte data formulářů a transakcí zeleným zámkem vedle adresy.


  • Byl tento článek užitečný?
  • TAK   Ne
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrace služby
Zákaznický panel
Domény
Hosting
Automatický instalátor CMS
Databáze
FTP
E-mail
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnost
Znalostní báze
WordPress
nebo