Základní funkce dostupné v menu v zákaznickém panelu ionos.cz

Zákaznický panel ionos.cz umožňuje servis a konfiguraci služeb, stejně jako správu celého zákaznického účtu, plateb a objednávek. Panel je rozdělen na pevnou část – řadu služeb a funkcí a variabilní část Desktopu, která v závislosti na zvolené službě spouští své funkce a nástroje. Záložky viditelné na levé straně obrazovky v Zákaznickém panelu primárně poskytují možnost snadného přístupu ke službám, které používáte, a tím i přístupu k jejich funkcím, jako jsou e-mailové schránky, databáze, domény, aplikace atd.

OBSAH

Nabídka na boku na panelu služeb zákazníkům obsahuje řadu záložek. Rozlišujeme mezi pevnými prvky, které jsou klíčové pro obsluhu zákaznického účtu, a proměnnými, které se objevují jako doplňkové služby z nabídky společnosti. Některé položky mohou být sada služeb, které umožňují spravovat více než jednu, například domény, webové služby a e-mail.

Základní funkce dostupné v nabídce zákaznického panelu ionos.cz

Základní funkce jsou k dispozici od prvního přihlášení. Umožňují spravovat základní nastavení účtu, spravovat platby, kontaktní informace nebo uživatele zákaznického panelu.

 • Dashboard: je sbírka základních informací o službách, které máte, stejně jako schopnost rychle přejít na jejich nejdůležitější možnosti.
 • Uživatelé: Správa uživatelských účtů i vybraných licencí, např. Office 365
 • Registrace služeb: registrace služby z nabídky ionos.cz přímo ze zákaznického panelu
 • Zákaznická podpora: číslo bankovního účtu, přístup k podpoře ionos.cz, to jsou jen některé z funkcí podpory, které zde najdete. Se zákaznickou podporou můžete kontaktovat ionos.cz nebo jít na pomoc,
 • Účet: je sada platebních údajů, faktur, historie objednávek, služeb a kontaktních údajů
 • Mail: zde můžete spravovat všechny poštovní schránky vytvořené v hostitelských službách. Tato část je viditelná pouze v případě, že máte e-mailovou službu.

Příklady služeb dostupných na panelu služeb zákazníkům:

 • SSL certifikáty: zde najdete placené a vydané SSL certifikáty,
 • Website Builder: z této nabídky přejděte do průvodce webovou stránkou a začněte vytvářet webovou stránku nebo spravovat probíhající projekty.
 • Internetový obchod: v této sekci najdete přístup ke všem aktuálně spuštěným internetovým obchodům, možnost přepnout na jejich konfiguraci,
 • WWW služby: Zahrnuje přístup ke všem typům hostingových služeb registrovaných pod vaším zákaznickým účtem,
 • Domény: Všechny domény, tj. internetové adresy, spolu s přístupem ke konfiguraci DNS, subdoménám a informacím o souvisejících službách.

Struktura nabídky se může lišit v závislosti na právech udělených uživateli účtu nebo počtu služeb na ionos.cz. Některé volby panelu nebo nastavení služby lze získat pomocí dvou nebo více voleb dostupných v tomto panelu.

Příklad: E-mailovou schránku vytvoříte přímo v nastavení vybrané hostitelské služby (sekce Webové služby) nebo použijete možnost E-mail, která je dostupná přímo v hlavním menu, kde můžete určit, na kterém serveru bude e-mailová schránka.

Hosting vytvořen pro WordPress

Máte webovou stránku na WordPressu? My také milujeme tento systém pro webové stránky. Proto jsme vytvořili hosting speciálně pro jeho uživatele.


 • Byl tento článek užitečný?
 • TAK   Ne
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrace služby
Zákaznický panel
Domény
Hosting
Automatický instalátor CMS
Databáze
FTP
E-mail
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnost
Znalostní báze
WordPress
nebo