Jak mohu spravovat hostingové služby v zákaznickém servisu?

Zákaznický panel ionos.cz umožňuje snadný a rychlý přístup ke všem službám registrovaným pod účtem, včetně hostingových služeb, domén a certifikátů SSL. Vybrané funkce každé služby nemusí být okamžitě viditelné, aktivované při přiřazení jiné služby nebo mohou být ovládány z mnoha míst panelu. V tomto článku se dozvíte, jak usnadnit hosting tím, že se seznámíte s jeho základními funkcemi a umístíte další možnosti užitečné při jeho správě.

OBSAH

Hostingová služba je tak nezávislá, že jakmile je zaregistrována a zaplacena, můžete začít vytvářet webové stránky, vytvářet účty FTP, přidávat e-mailové schránky nebo instalovat CMS. Samotná hostingová služba používá funkční internetovou adresu, např. Server123456.ionos.cz, která vám umožňuje používat hosting, ale není atraktivní, pokud chcete provozovat webové stránky nebo si pod nimi vytvořit e-mailový účet.

Po spuštění hostingu je vhodné přiřadit mu webovou doménu a nainstalovat SSL certifikát. Pro hosting není nutné, to jen významně ovlivňuje bezpečnost webových stránek, e-mailu a FTP služeb.

Níže naleznete seznam sekcí zákaznického panelu, kde můžete spravovat hostingovou službu. Hlavní oblastí konfigurace hostingu je sekce Webové služby. Zbývající, jako je Pošta, Domény a Účet, jsou v omezené míře zodpovědné za hostingové služby v závislosti na oblasti, ke které se vztahují.

Sekce Panel WWW služby

Začněte spravovat hostitelské služby v části WWW služby. Zde najdete všechny aktivní služby, např. firemní hosting nebo WordPress SSD hosting. Když přejdete na Webové služby, jednoduše na ni klikněte a vyberte službu, kterou chcete konfigurovat.

V novém zobrazení najdete moduly pro každou funkci a můžete použít další možnosti pro přechod na jejich podrobnou konfiguraci a provoz.

Sekce Panel Mail

V Zákaznickém panelu najdete mimo jiné přístup do sekce Mail. Nachází se v hlavním menu na levé straně obrazovky. Tato část je důležitá při práci s e-mailem, protože můžete vytvářet a spravovat všechny e-mailové účty vytvořené ve všech hostingových službách, které máte k dispozici.

E-mailové účty můžete vytvořit z úrovně zobrazení hostitelské služby (část Webové služby> zobrazení nastavení serveru) nebo z části e-mail (při vytváření e-mailového účtu určíte, který server se má vytvořit na kterém serveru se má vytvořit) .

Sekce Panel Domény

V části Domény můžete spravovat všechny domény registrované ve vašem zákaznickém účtu. Vytvářejte také subdomény ze stejného umístění a upravujte záznamy všech WEB adres. Domény jsou nezávislé, což můžete přiřadit serveru v části Webové služby. V části Domény můžete po přechodu na vybranou adresu zkontrolovat, kde je doména přiřazena, a rychle ji odpojit od hostování.

Totéž můžete provést v sekci Webové služby, kde přejdete do nastavení vybraného serveru. Je jen na vás, které řešení je pro vás výhodnější.

Sekce Účet

Sekce Účet je primárně zodpovědná za správu plateb a vypořádání za služby, včetně domén. V sekci Účet můžete snadno vidět datum vypršení platnosti hostingu, datum platby, zaplatit předplatné, prodloužit jeho platnost nebo zobrazit účetní doklady.

Hosting vytvořen pro WordPress

Máte webovou stránku na WordPressu? My také milujeme tento systém pro webové stránky. Proto jsme vytvořili hosting speciálně pro jeho uživatele.


  • Byl tento článek užitečný?
  • TAK   Ne
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrace služby
Zákaznický panel
Domény
Hosting
Automatický instalátor CMS
Databáze
FTP
E-mail
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnost
Znalostní báze
WordPress
nebo