Proč by měla mít firma hosting?

Pokud nemáte webovou stránku, ztrácíte svou současnou pozici ve prospěch konkurence. Uživatelé na webu hledají řešení, která nejrychleji splní jejich očekávání. Nejlepším způsobem, jak představit svou nabídku, je vlastního web. Díky moderním technologiím nemusíte znát programovací jazyky. Webové stránky se základními informacemi o Vaší firmě můžete spustit během několika desítek minut. A to je pouze počátek všech možností, které hosting zaručuje. O jeho využití jsme hovořili s produktovým manažerem home.pl, Pawlem Skarżyńskim.

blog.ionos.cz: Proč jsou hostingové služby tak důležité při provozování vlastního podnikání?

Paweł Skarżyński: V okamžiku rozhodnutí o nákupu se stále více zákazníků řídí dostupností daného produktu/služby na webu, čte o něm názory a kontroluje ceny. Na této cestě se vždy objevuje téma internetu a toho, co v něm můžeme najít. Všechny firmy by se proto měly postarat o přítomnost své nabídky v tomto médiu a nejjednodušeji a nejrychleji se vrací investice do hostingu. Je to služba, která je dnes nepostradatelným nářadím pro práci. Každý mladý podnikatel začíná podnikat tím, že si najde své místo na webu. V home.pl se již více než 18 let staráme o rozvoj malých a středních firem. Nabízíme rovněž moderní obchodní řešení, která podporují provoz vyspělého podniku.

 

blog.ionos.cz: Je hosting pouze místem pro webovou stránku?

P.S.: Hosting je komplexní nástroj, i když si jej většina uživatelů spojuje hlavně s místem, kam můžeme umístit vlastní webovou stránku. Velmi důležitým prvkem hostingových služeb v IONOS je e-mail, který je vybaven kalendářem a úkoly, které Vám pomohou s organizací Vašich povinností. Chceme, aby měl polský podnikatel přístup k moderním aplikacím, které používají podnikatelé z Německa nebo Velké Británie. Díky nim bude schopen lépe pracovat a více vydělávat. Kromě toho se také staráme o technologie, které pohání webové stránky. Zařízení a servery obsluhující webové stránky zákazníků jsou neustále modernizovány.

blog.ionos.cz: Jaký hostingový balíček je nejlepší pro začínajícího uživatele?

P.S.: V současné době hodně záleží na velikosti samotné firmy, kterou provozujeme – zda potřebuji 1 poštovní schránku nebo 3-4? Kolik místa potřebuji pro svá data (WWW, e-mail)? Zda moje stránka potřebuje další funkce, tj. databázi MySQL? Samozřejmě, v rámci naší nepřetržité technické podpory pomáháme mnoha uživatelům při výběru správné služby. Průběžně analyzujeme otázky našich zákazníků a reagujeme na jejich potřeby. Proto jsme se před 2 lety rozhodli aktualizovat nabídku hostingu, což bylo spojeno se zvyšováním parametrů těchto služeb. Před několika měsíci jsme rovněž spustili balíček WordPress Hosting SSD, což je skvělé řešení pro blogery s velkou základnou čtenářů a webů, které zaznamenávají nárůst sledovanosti. Bylo to konec konců poprvé, kdy jsme našim zákazníkům poskytli službu k testování, dlouho před premiérou. Díky tomu jsme se dozvěděli, že bude produkt nejlepším řešením tohoto typu na trhu.

 

blog.ionos.cz: Proč by si měl polský podnikatel zvolit hosting w IONOS?

P.S.: Sledujeme pozorně činnost konkurence, ale nezapomínáme na vlastní nápady na tento produkt. Máme za to, že firma využívající naše technologie by se měla zaměřit výhradně na svém podnikání. Z naší strany se zase zaměřujeme na poskytování služeb nejvyšší kvality, jejich rozvoji a nových funkcích podporujících podnikání. Proto se zaměřujeme na vlastní řešení, která zvyšují úroveň zabezpečení webových stránek a e-mailu. Platformu IONOS obešlo mnoho moderních online hrozeb. Bezpečnost je téma, kterému věnujeme zvláštní pozornost. Zákazníci se mohou vždy spolehnout na záložní kopii svých dat a na rozsáhlou technickou podporu, včetně konfigurace oblíbených aplikací pro správu webových stránek. Jsme na to připraveni nepřetržitě.

 

blog.ionos.cz: Poskytuje IONOS hostingové služby pouze pro malé firmy?

 

P.S.: Naše hostingové balíčky jsou velmi flexibilní a vhodné pro firmy všech velikostí. Služby Business Cloud Basic a Business Cloud Starter jsou určeny pro základní činnosti a projekty, ale Business Cloud Server a Unlimited jsou řešení pro nejnáročnější klienty – takové, kteří spouštějí na hostingu tucet nebo dokonce desítky webových stránek . Zajímavostí je způsob, jakým zákazníci postupně využívají možnosti této služby. Zpočátku je to obvykle jeden web a 1-2 e-mailové schránky. Po několika měsících se ukazuje, že tentýž podnikatel spustil na hostingu několik dalších stránek a používá 4-5 e-mailových schránek. To je důkaz obrovského potenciálu polských společností. Podnikatelé budují svou profesionalitu na základě nástrojů, které si koupili v IONOS.

 

 

 

  • Byl tento článek užitečný?
  • TAK   Ne
Hledat
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Filter by Article Categories
Často kladené otázky
Registrace služby
Zákaznický panel
Domény
Hosting
Automatický instalátor CMS
Databáze
FTP
E-mail
Webmail
E-mailové programy
SSL certifikát
Website Builder
Office 365
Google Workspace
Bezpečnost
Znalostní báze
WordPress
nebo